To nejlepší pro vaše broučky

Laňky vodí svá mláďátka jen k té nejčistší vodě. V Rajecké dolině pro ni však nemusí daleko. Pramenitá voda dodá malým kolouškům vyvážený poměr minerálů, aby se celý den mohli prohánět na rozlehlých loukách. Dopřejte i svým dětem tu nejlepší vodu z panenské přírody Rajecké doliny. Je ideální pro pitný režim a přípravu dětské stravy, aniž byste ji museli převařit.

To nejlepší pro vaše broučky

Aktuality

Kojenecká voda 1,5 l

To nejlepší pro vaše dítě vytváří příroda v Rajecké dolině sama. Uprostřed chráněné panenské přírody se rodí jedinečná pramenitá voda Rajec.

Rajec Kojenecká voda splňuje ta nejpřísnější kritéria. Má vyvážený obsah minerálů a nemusí se převařovat. Je ideální pro pitný režim těch nejmenších a na přípravu kojenecké stravy.

Katiónymg/lAniónymg/l
Ca2+87,4HCO3310
Mg2+14,6SO4214,3
Na*3,8NO34,05
K+1,0CI4,96
NH4+<0,02F< 0,1
N02< 0,01

Kojenecká voda 0,33 l v praktickém balení do dětské ručky

To nejlepší pro vaše dítě vytváří příroda v Rajecké dolině sama. Uprostřed chráněné panenské přírody se rodí jedinečná pramenitá voda Rajec. Rajec Kojenecká voda splňuje ta nejpřísnější kritéria. Má vyvážený obsah minerálů a nemusí se převařovat. Je tak ideální pro pitný režim těch nejmenších a na přípravu kojenecké stravy.

Díky dětskému nekapajícímu uzávěru s membránou je skvělým společníkem na doma i na cestování.

*minimální trvanlivost 6 měsíců

Katiónymg/lAniónymg/l
Ca2+87,4HCO3310
Mg2+14,6SO4214,3
Na*3,8NO34,05
K+1,0CI4,96
NH4+<0,02F< 0,1
N02< 0,01

Kojenecká

To nejlepší z pramene pro vaše broučky

Stejně jako laňky vodí svá mláďátka k osvěžujícímu prameni, aby ukojily jejich žízeň , potřebují i vaše miminka každý den doplňovat pitný režim. Pro ně je totiž voda důležitější než pro nás dospělé. Čím je člověk mladší, tím větší podíl v jeho těle voda zabírá. Zatímco u dospělých tvoří okolo 60 % složení těla, u dětí je podíl vody o mnoho vyšší – až 85 %. Dostatečná hydratace je proto pro dětské tělíčko velmi důležitá.

Stejně tak je důležité i její správné složení přijímaných tekutin. Látky, které obsahuje kohoutková voda, jako je chlór, dusičnany nebo vysoký obsah minerálních látek, jsou pro děti škodlivé. Dokážou potrápit jejich organismus, a především pak ledviny.

Také kojící maminky a těhotné ženy by měly dbát na svůj pitný režim. V průběhu těhotenství se téměř dvojnásobně zvyšuje průtok krve v jejich organismu, a tak je riziko dehydratace maminek vyšší. Kojící maminka by měla kromě běžného pitného režimu v průběhu každého kojení nebo krátce po něm vždy vypít cca 250 ml vody.

Kategorie produktů

Nakupujte jednoduše online