Jste zrozeni k pohybu. Připojte se ke sportovní výzvě.

Lákají vás víc dlouhé výšlapy, posilování, jóga či běh? Nebo jen přemýšlíte, jak prospět svému zdraví, zvlášť pokud trávíte dlouhé hodiny sezením v kanceláři?

Připravili jsme pro vás personalizovanou výzvu, která ve vás probudí vášeň k pohybu. Bezpečně a podle vašich časových možností.

Vyberte si jednu ze čtyř výzev. Nebo klidně víc! Chůzí vás provede populární novodobý poutník a autor Ladislav Zibura. Připravil pro vás tipy, jak více chodit každý den nebo jak na pěších výletech zažít nečekaná dobrodružství. Pokud vás tento pohyb opravdu chytne, Ladislav vám poradí, jak zvládnout opravdovou pouť i kam na ni vyrazit.

Multifunkční sportovec a trenér Honza Kempa má jasno. ​​„Jakýkoliv sport je dobrý. Je jedno, jestli zvedáš těžké váhy nebo děláš Zumbu. Hlavně, že se hýbeš a miluješ to, co děláš. Každá aktivita se počítá.“ Poradí vám jak posilovat, ať už začínáte od nuly, nebo si chcete dát pořádně do těla.

Jogína Karolína Čmielová vás naučí správně dýchat, zdravit slunce i postavit se na hlavu. Pokud vás více lákají zdravotní benefity běhání, nenechte si ujít výzvy slovenské reprezentantky Alex Bezekové.

Jak se k výzvě připojit? Stačí kliknout sem.

Až budete přemýšlet, kam jít plnit vaši sportovní výzvu, vyzkoušejte nejbližší Outfitko. Společně s mapy.cz jsme připravili přehled parků a dalších míst v přírodě, kde je radost se hýbat. Nezapomeňte si s sebou vzít lahev vody. Před, během i po sportování je potřeba dostatečně pít.

Nakupujte jednoduše online

  • Rohlik.cz
  • Kosik.cz
  • TESCO